Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.6. 2018 12:43

Prázdniny jsou za dveřmi – 4 tipy na zájezd na poslední chvíli

Alexandria
Zdroj: oficiální zdroj

Do konce školního roku zbývá už jen několik málo dní a přichází dlouho očekávaný čas prázdnin!

Dovolená na poslední chvíli

Stále přemýšlíte, kam letos vyrazit za sluníčkem? Nabídkami tzv. Last Minute zájezdů se to jen hemží a Vy tak svoji dovolenou můžete získat za opravdu skvělou cenu. Pozor ale, nabídky „na poslední chvíli“ jsou mnohdy tak lákavé, že rychle mizí. Neztrácejte už tedy čas a vrhněte se na výběr co nejdříve!

Ujasněte si preference

Nabídka na trhu dovolených je široká, stojíte tedy před nelehkým úkolem – rozhodnout se, jak by Vaše ideální dovolená měla vypadat. Užíváte si hlavně koupaní v moři nebo preferujete výlety za poznáním, vychutnáváte si klid nebo naopak vyrážíte do víru živého letoviska, rádi zkoušíte každý den jinou restauraci nebo se chcete nechat rozmazlovat all inclusive servisem? To všechno jsou zásadní faktory, které určí charakter Vaší dovolené. Usnadněte si těžké rozhodování a inspirujte se našimi tipy.Čtyři žhavé tipy, kde odstartovat prázdniny

Naším prvním tipem, kam se vydat hned po posledním školním zazvonění, je Bulharsko. Krásné písčité pláže, vynikající kuchyně, pohostinní milí lidé, krátký let a v neposlední řadě přívětivé ceny jsou jasné indicie, že Bulharsko je místem, kde si dovolenou opravdu užijete! Vypravte se do příjemného letoviska Primorsko do hotelu Žeravi Alexandria ClubNeumíte si představit letní dovolenou bez tobogánů a vodních radovánek? V tom případě pro Vás bude ideální volbou Turecko. Kromě skvělého zázemí si zde užijete i nekonečné široké pláže a opravdu bohatý all inclusive program. Krásnou dovolenou a parádní koupání si vychutnáte například v letovisku Side v hotelu Süral Resort Alexandria Club
 

Pokud si dovolenou rádi zpestříte výletem, pak si jistě zamilujete největší a nejjižnější řecký ostrov – Krétu. Ostrov je nesmírně rozmanitý a nabízí bezpočet přírodních i historických krás. Nesmíme pak opomenout osvěžující moře, vynikající řecké jídlo a zdejší lahodné víno. Dovolenou, jak se patří prožijete v hotelu Maya Beach Alexandria Club.    

  

Pro ty z Vás, kteří si užívají aktivní dovolenou a zároveň si rádi odpočinou od ruchu velkých měst je zde baleárský ostrov Menorca. Na Menorce Vás čeká nádherná příroda, azurové moře, malebné přístavní město Mahon a nezaměnitelný španělský šarm. Pokud si navíc zvolíte hotel Aguamarina Alexandria Club, můžete se těšit na aquapark, tobogány a skvělé zázemí ideální pro rodiny s dětmi.

Komerční článek