Nehoda na křižovatce

Hasiči spěchali k zásahu, srazili se s osobním autem. Dva zranění

Téma:

Cestou k zásahu se v pondělí v Praze srazila hasičská cisterna s osobním autem. V osobním autě se zranili dva lidé, případem se zabývá policie. Hasičská posádka vyvázla bez zranění.

Nehoda se stala v pondělí odpoledne na Türkově ulici v Praze 11. Hasičská cisterna se na křižovatce srazila s osobním autem. “Při dopravní nehodě se zranily dvě osoby, zjišťujeme míru zavinění všech účastníků,“ sdělil policejní mluvčí Jan Daněk


“Cestou k zásahu měla cisterna Hasičského záchranného sboru Praha dopravní nehodu. Vzhledem k tomu, že jsme účastníky této nehody a její okolnosti jsou v šetření policie, nemůžeme se k případu vyjadřovat,“ sdělili hasiči na své twitterové stránce.

 


V osobním autě cestovali devětadvacetiletý muž a osmadvacetiletá žena, oba skončili v nemocnici. Záchranáři na místo vyslali dvě záchranářské posádky. Posádka hasičské cisterny zraněná nebyla.

 


“Spolujezdkyni hasiči z auta vystříhali, protože byla zaklíněná. S mnohačetnými poraněními zejména hrudníku byla při vědomí převezena na ARO vinohradské nemocnice. Muž s úrazem horní končetiny byl také převezen na Vinohrady, ale na ortopedii,“ sdělila mluvčí záchranářů Jana Poštová.
 

rod TN.cz