Nejapný žert

Před chrámem v Bratislavě se objevila muslimka s kalašnikovem

Téma:

Pěkně nejapný žert si na věřící přichystal neznámý vtipálek. Před bratislavský Dóm sv. Martina někdo ráno umístil figurínu muslimky držící maketu samopalu. Místo mše policie uzavřela okolí chrámu. Figurínu dokonce musel prověřit pyrotechnik.

"Dnes krátce před čtvrt na deset jsme prostřednictvím linky 158 přijali oznámení o figuríně v černém oděvu s maketou zbraně, která má být umístěna před hlavním vchodem do Dómu sv. Martina na Rudnayově náměstí v Bratislavě. Bezprostředně po přijetí oznámení byli na místo vyslány policejní hlídky, které oznámení potvrdily," uvedla pro web tvnoviny.sk policejní mluvčí Lucia Mihalíková.

 

Policie nejbližší okolí chrámu uzavřela. Figurínu zkontroloval také pyrotechnik se psem cvičeným na vyhledávání výbušnin. Potvrdil, že na těle nemá žádné výbušniny a není tedy nebezpečná. V současné době policisté vyšetřují, jak se figurína s maketou zbraně před chrám v centru Bratislavy dostala.

 

 

Dóm svatého Martina je největší kostel v Bratislavě a diecézní chrám bratislavské arcidiecéze. Posvěcen byl v roce 1452. Po Bratislavském hradě je druhým nejvyhledávanějším cílem turistů ve slovenském hlavním městě.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Česká misska dobrovolně konvertovala k islámu! Neuvěříte, jak vypadá dnes

BATOH S VÝBUŠNINOU - Bez debat nejvtipnější prank historie

Podnikatelka nabízí v Británii první "halál" líčidla pro muslimky
Nahlédněte do myšlení muslimů

vbo TN.cz