Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

drama na slovensku

Šílená bitka! Ukrajinci a Romové se pobili lopatami a krumpáči

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 9. 11. 2019

Ve slovenském městě Malacky nedaleko Bratislavy místní zažili rvačku, jakou tam už dlouho nepamatují. Na parkovišti před obchodním centrem se servala skupina mužů. Rváči si vyřizovali účty lopatami a krumpáči.

Hromadná rvačka se v Malackách v Bratislavském kraji strhla ve čtvrtek. Skupina mužů se začala řezat hlava nehlava přímo na parkovišti před nákupním centrem. Šokovaní svědci si kuriózní podívanou natáčeli a video se rychle začalo šířit internetem. O případu informoval zpravodajský portál TVNoviny.sk.

 

Rvačka byla specifická především tím, že si muži přinesli lopaty a krumpáče. Kromě natáčení svědci okamžitě zavolali policii i záchranáře, než ale přijeli, většina rváčů už byla pryč. "Nikdo neví, kdo to je. Trvalo to asi minutu, potom se to zase rozpustilo," uvedl jeden z přihlížejících.

 

 

Záchranáři ošetřili jednoho muže se zraněnou hlavou a převezli ho do malacké nemocnice. Pro druhého zraněného si přijeli o něco později. "S vícečetnými zraněními ho posádka převezla rovněž do malacké nemocnice," uvedla mluvčí slovenských záchranářů.

 

Podle informací TV Markíza video zachycuje incident mezi romskou komunitou a dělníky z Ukrajiny. Příčinu nyní zjišťuje policie. "Zahájili jsme trestní stíhání kvůli ublížení na zdraví a výtržnictví," uvedli slovenští policisté.

TN.cz