Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.12. 2018 16:40
Běžná silniční kontrola

Drama při silniční kontrole: Muž v autě narychlo snědl hromadu drog

Zdroj: AKTU.cz

Při běžné silniční kontrole na ulici Strakonická v Praze muž spolykal neznámé množství chemické látky. Přímo před zraky policistů pak upadl do bezvědomí a musel být převezen do nemocnice.

Dopravní hlídka policie zastavila dnes na ulici Strakonická v Praze auto k běžné silniční kontrole. "Policisté z dopravní služby zastavili vozidlo, kde bylo zjištěno, že jeho řidič má zákaz řízení," potvrdil mluvčí pražské policie Jan Daněk.

 

15

GALERIE: Muž při silniční kontrole spolykal drogy

Zdroj: AKTU.cz

Muž při silniční kontrole spolykal drogy - 5

Hodnocení:

 

Podle slov policejního mluvčího pak v průběhu kontroly spolujezdec spolykal přímo před policisty zatím neznámou látku. S největší pravděpodobností se jednalo o drogy.

 

V dalším spolykání látky už policisté muži zabránili. I přesto spolujezdec upadl do bezvědomí a musel být resuscitován. Záchranáři pak muže převezli do nemocnice. "Jednačtyřicetiletého muže se zástavou srdce záchranáři resuscitovali, následně napojili na plicní ventilaci a odvezli do motolské nemocnice,“ řekla k události mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

 

 

V tuto chvíli jsou na místě kriminalisté, kteří vyšetřují, co se přesně přihodilo. Na místo události je také protidrogový tým. Řidič auta byl zadržen a odvezen na policejní stanici.
 

pan TN.cz / AKTU.cz