Nastartujme Česko

Předplaťte si třeba kadeřníka s projektem Podpoř svého podnikatele

U kadeřníka
Zdroj: Thinkstockphotos
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
24.4. 2020 18:52

Kvůli pandemii koronaviru a souvisejícím omezením a opatřením je výhled do budoucnosti řady českých podnikatelů značně pochmurný. Projekt Podpoř svého podnikatele si klade za cíl zajistit jim podporu v podobě finanční výpomoci. Vy sami si můžete zvolit, zda podpoříte svou oblíbenou kadeřnici nebo například baristu.

Pomoc spočívá v předplatném služeb či zboží formou VOUCHERU s neomezenou platností, který si klienti či uživatelé zakoupí. Pokud chcete podpořit například svého kadeřníka, malíře, dodavatele kávy či jakéhokoli jiného podnikatele, stačí znát jeho IČ.

 

Voucher na podporu vámi vybraného podnikatele pak zakoupíte ve třech krocích na TOMTO ODKAZU. Nejprve zadáte jeho IČ. V případě identifikační číslo neznáte, zeptejte se přímo podnikatele, kterého chcete podpořit, nebo jej vyhledejte na internetu.

 

 

Ve druhém kroku vám systém zobrazí informace o společnosti. Pokud podnikatel, kterému chcete pomoci, není zaregistrovaný, můžete do systému zadat jeho e-mail a garanti projektu ho k registraci sami vyzvou. Pokud registrovaný je, zvolte výši předplatného, zadejte své jméno a příjmení a e-mailovou adresu, na kterou vám bude doručen voucher.

 

 

Nick či přezdívka, kterou si zvolíte, se poté zobrazí v profilu podpořeného podnikatele. Nezapomeňte zaškrtnout souhlas s VOP. Ve třetím kroku přejdete k platební bráně, kde znovu doplníte váš e-mail pro doručení potvrzení platby. Po jejím přijetí systém automaticky ihned vygeneruje váš voucher, který vám dorazí na e-mail.

 

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na facebook.

TN.cz