Tragédie v New Yorku

Předvídala nehodu s 20 oběťmi? Před smrtí poslala děsivou zprávu

Téma:

Úřady už identifikovaly oběti nehody v americkém státě New York, při níž zemřelo 20 lidí. V limuzíně, která narazila do zaparkovaného auta a srazila dva chodce, jelo 18 hostů na oslavu narozenin. Jedna z obětí před bouračkou poslala děsivou zprávu.

Erin McGowanová se teprve v létě provdala za svou lásku Shanea a chystala se založit rodinu. Jejich život ale náhle skončil při nehodě v sobotu po poledni místního času. Spolu s dalšími 16 lidmi cestovala v dlouhé limuzíně na oslavu narozenin, píše portál Daily Mirror.

 

Původně měli kamarádi na oslavu jet v pronajatém autobuse. Ten měl ale poruchu a na místo vyzvednutí vůbec nedojel. Jako náhradu dostali dlouhou limuzínu. Erin se ale nezdálo, v jakém stavu auto bylo. Asi 20 minut před smrtí o tom psala své sestřenici.

 

"Dcera dostala od Erin textovou zprávu, kde stálo, že limuzína je v hrozném technickém stavu," uvedla Erinina teta Valerie Abelingová. Skupina kamarádů měla v plánu navštívit několik vináren a poté zamířit do pivovaru v Cooperstownu.

 

 

GALERIE: Oběti nehody v New Yorku

1
/
6
Zdroj: facebook
Oběti nehody v New Yorku - 6

 

Mezi oběťmi je Amy Steenburgová, která slavila 30. narozeniny, její tři sestry Mary Dysonová s manželem Robertem, Abigail Jacksonová s manželem Adamem a Allison Kingová. Zemřel také manžel Amy Alex, brali se teprve v červnu. Zahynul i Alexův bratr Rich.

 

 

Abby a Adam po sobě zanechali dvě dcery, čtyřletou Archer a 16měsíční Elle. Mary s Robertem měli malého syna. I další oběti jsou přátelé nebo příbuzní oslavenkyně. Nepřežil ani 53letý řidič limuzíny Scott Lisinicchia.

 

 

Podle policie řidič přehlédl stopku na křižovatce ve tvaru T. Svědci popsali, že limuzína jela nejméně stovkou. Nabourala nejdříve do zaparkovaného auta, poté srazila dva chodce, kteří na místě podlehli svým zraněním, a skončila v příkopu u cesty. Původně média informovala, že v limuzíně jeli svatebčané.

epa TN.cz