budoucnost EU

Trapas na jednání EU: Německou delegaci načapali při sexu na WC

Sex na jednání EU
Zdroj: TN.cz
ilustrační foto
Téma:

Zatímco se projednávala kritická dohoda o setrvání Británie v Evropské unii, překvapení diplomaté přistihli pár evropských úředníků ve velice intimní chvíli v budově Lex, kde sídlí překladatelská služba sekretariátu Rady. Podle portálu Sun je při vášnivém milování přistihli na záchodcích slovinští překladatelé.

Trapný incident pro mladý pár se odehrál ve chvíli, kdy nejvyšší zástupci Evropské unie projednávali dohodu s Británií. Slovinští úředníci našli dovádějící dvojici zamčenou na záchodcích, odkud se ozývaly projevy vášně. Všichni se teď ptají, jestli se ví, o koho šlo.

 

"Alespoň někdo si užíval, protože to samé se nedá říct o lídrech," uvedl portál Sun vtípek svého zdroje. Podle něj by se mělo jednat o německy hovořící pár, ale německá delegace popřela, že by o incidentu cokoliv věděla, prý to ale od té doby rozšířilo mezi kolegy spousty drbů.

 

 

Evropský summit stále pokračuje, i když se trapný moment neudál ve stejné budově jako jednání rady, nadřízení by je za nevhodné chování určitě nepochválili.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co se stane, když budete mít sex před papouškem? Už to nikdy neuděláte

Z TOHO SE OPOTÍTE: Gábina Partyšová promluvila o sexu při svatební noci

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz