Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Překvapte spolu s Albertem dárkem od srdce

Prožijte letošní Vánoce s těmi nejbližšími a potěšte je dárky vyrobenými speciálně pro ně.

Přemýšlíte, jak si tyto Vánoce užít v klidu, bez stresu a navodit tu správnou vánoční atmosféru? Obchody Albert si připravily pořádnou dávku inspirace jak na to. Nová vánoční kampaň vás zavede do nezapomenutelné atmosféry vánočních svátků a zároveň vám dodá nápady na netradiční, ale o to srdečnější vánoční dárky.Dárek od srdce je ten nej...
Zkoušeli jste někdy vyrobit dárek vlastnoručně? Chce to chvilku soustředění, ale zvládne to každý. Vyzkoušejte to během těchto Vánoc. Dárkem vyrobeným od srdce své nejbližší potěšíte i překvapíte. Pokud si obdarovaný na něm bude moci navíc pochutnat, máte zaručeně vyhráno.Pro maminku voňavé perníčky, pro tatínka mangové čatní, pro babičku vaječný likér a pro dědečka nakládaný hermelín. Pokud si s tím nevíte rady, Albert vám v jedinečné vánoční kampani „Překvapte dárky od srdce” poradí. Teď už zbývá jen sebrat odhodlání vyzkoušet přípravu vánočních dárků letos jinak a pak se už můžete jen těšit na rozzářené úsměvy pod vánočním stromečkem.

Zaujal vás slavnostní nakládaný hermelín? Tento videorecept vás provede celou přípravou a první dárek máte za chvilku hotový.

videorecept: nakládaný hermelín

Také jste se nadchli do vlastní výroby? Další porci nápadů a inspirace společně s fotkami i videorecepty naleznete na www.albert.cz/vanoce.

Komerční článek