kuriózní soud

Přelomový rozsudek: Prst v zadku během milování není sexuální útok

Odmítání
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:
sex

Poněkud kuriózní případ řešil ve středu soud v britském Leedsu. 26letý Scott Howard se zpovídal z toho, že strčil během sexu partnerce prst do zadku. Soudce nakonec rozhodl, že se nejednalo o sexuální útok.

Nevinen! Takový byl verdikt soudu v případě muže, který během sexu strčila partnerce prst do análního otvoru. Dočkal se bouřlivého potlesku z řad veřejnosti, která se jednání účastnila. Píše o tom britský Mirror. 

 

Všechno přitom začalo poměrně nevinně. Dvojice loni v březnu popíjela a vzájemná náklonnost přerostla ve fyzické sblížení. Jenže když byli v nejlepším, Scott strčil své partnerce, která byla nahoře, prst do zadku. A rázem bylo po romantice.

 

"Řekla mu, že ji to bolí a aby s tím přestal," uvedl u soudu žalobce Richard Woolfall. Trvalo to prý několik minut. Na policii dívka vypověděla, že ihned po incidentu mladík popřel, že by jí prst kamkoli strkal, dokonce se prý snažil tvrdit, že s ní sex vůbec neměl. "Chtěl ze mě udělat blázna," řekla.

 

 

Scotta, se kterým byli dlouholetí kamarády, pak obvinila ze sexuálního útoku. "Je normální, že když máte s někým sex, měl byste přestat, pokud ten druhý řekne ne," argumentovala.

 

Jenže když se jí Scottův obhájce zeptal, jestli se cítila zneužitá, odpověděla, že ne. Soud se nakonec postavil na stranu mladíka – strčit prst do zadku sexuální útok není.

Související témata:
mom TN.cz