recept na knedlíky pozvěte ho!

Premiéra v Televizních novinách: Představil se Krojovaný reportér

V Televizních novinách dnes odstartovala nová rubrika. Oblíbený reportér Ondřej Požár ve svém folklorním kroji navštívil lidovou veselici a odstartoval tak rubriku "Krojovaný reportér".

Do redakce TV Nova chodí desítky pozvání na různé zajímavé akce, často se jedná o folklorní slavnosti, soutěže v pojídání knedlíků nebo třeba koštování vína a slivovice. A protože televize Nova chce být svým diváků co nejblíže, rozhodli jsme se, že tyto akce začne sledovat oblíbený jihomoravský reportér Ondřej Požár.

 

Podívejte se na recept na švestkové knedlíky, v jejichž pojídání Krojovaný reportér soutěžil: 

 

V minulosti už natáčel na mnoha zajímavých akcích, jako byla třeba soutěž v pojídání pálivých chilli papriček, ale zaujal také jeho výlet na dříve velmi oblíbený Balaton, kde ho přivítali (jako vždy a všude) s otevřenou náručí.

 

Podívejte se na cestopisnou reportáž Ondřeje Požára z maďarského Balatonu:

 

Ve své premiéře se jako "Krojovaný reportér" zúčastnil koštu slivovice, ale také závodu v pojídání knedlíků. Na to, jak si v soutěži mezi zkušenými jedlíky náš reportér vedl, jste se mohli podívat v Televizních novinách.


Pokud se ve vašem regionu koná nějaký povedená folklorní akce, na které by Krojovný reportér Ondřej Požár neměl chybět, posílejte pozvánky na mail zpravy@nova.cz, nebo na mail ondrej.pozar@nova.cz. Ondřej se už nyní těší na další zajímavé výlety - třeba právě do vašeho kraje a města.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAPAS PŘED KAMEROU: Reportér číhal na Jiřího Macháčka. Když ho konečně doběhl, vypadla z něj tahle věta!

TO JE TŘÍDA! Moderátorka TV Nova se stala tváří běžeckých závodů RunTour 2017

hru TN.cz