detaily o novinkách

Premiéry filmů i nové pořady: Nova představila program na jaro!

Nové pořady, premiéry filmů i přejmenování názvů stanic - to všechno chystá v příštích měsících televize Nova. Programové novinky pro jaro 2017 představila skupina Nova na úterní tiskové konferenci. Detaily o jarním programu Novy se dozvíte také v pořadu Vaše téma, které na webu TN.cz startuje dnes v 17.30.

"Cílem skupiny Nova jako dlouhodobého lídra českého televizního trhu je nabídnout atraktivní obsah pro celou rodinu, ze kterého si každý vybere to své. Proto jsme se rozhodli v letošním roce investovat do obsahu a programových formátů a obohatit tak naši programovou nabídku," uvedla ředitelka sekce programu skupiny Nova Alex Ruzek. Vysvětlila také, proč Nova přistoupila k přejmenování stávajících stanic: "Chceme divákům ještě zřetelněji ukázat jejich propojení se skupinou Nova a pestrost naší nabídky."

 

 Staňte se fanouškem pořadu Vaše téma na Facebooku!

 

Přejmenování stanic

Nova k oslavě svých 23. narozenin dne 4. února 2017 zastřeší všechny své stanice pod název skupiny. FANDA se mění v Nova Action, ze stanice TELKA se stává Nova Gold, název Nova Cinema zůstává, podobně jako její zaměření na nejlepší české a zahraniční filmy. Stejně tak u Nova Sport 1 a Nova Sport 2 prochází drobnými změnami pouze loga stanic, ale na diváky i nadále čeká atraktivní sportovní obsah.

 

Vaše téma startuje v 17:30!

 

Největší proměnou prochází stanice SMÍCHOV. Z té se stává Nova 2, druhá stanice, na které diváci od jara najdou několik hodin lokálního premiérového obsahu každý den, včetně oblíbených mezinárodních zábavných formátů i divácky oblíbených komediálních pořadů. Nově se diváci dočkají také zpravodajství TN2, které poběží každý všední den od 22.00. Ústřední tváří zpravodajské relace bude moderátorka a reportérka Michaela Šmídová. TN2 se na televizní obrazovce poprvé představí v pondělí 6. února.

 

GALERIE: Tisková konference televize Nova

1
/
22
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Tisková konference televize Nova - 1

 

1
2 3 4
mom TN.cz