Karlovarský kraj

Přepadení benzínky na Sokolovsku! Lupič na pokladní mířil pistolí

Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Aktualizováno 13:37
25.12. 2020 10:48
Téma:

Sokolovští kriminalisté pátrají po muži, který s pistolí v ruce přepadl jednu z tamních čerpacích stanic. K činu se odhodlal na 1. svátek vánoční kolem půl osmé ráno. Vyděšené pokladní vzal podle informací policie několik tisíc a utekl.

Vánoční svátky zřejmě nebyly překážou pro lupiče, který v pátek vpadl do jedné ze sokolovských benzínek. Muž maskovaný černou kapucí a rouškou si podle informací policie namířil rovnou k pokladnám a v ruce držel zbraň.

 

U vyděšené obsluhy se dožadoval peněz. Jakmile získal několikatisícovou hotovost, podle policistů z místa činu odešel. Přepadení zachytila bezpečnostní kamera čerpací stanice.

 

"Mělo by se jednat o muže cca 170 až 175 cm vysoké postavy. Na sobě měl tmavou modrou bundu, rifle, přes hlavu kapuci a na ústech roušku. Na nohou černé tenisky s bílým pruhem a přes rameno pánskou etui na popruhu černé barvy," popsala policejní mluvčí Zuzana Týřová.

 

 

Po muži podezřelém z loupežného přepadení kriminalisté usilovně pátrají a dle slov mluvčí uvítají jakékoli informace, které napomohou k jeho dopadení.

 

"Žádáme svědky, aby v případě jakýchkoliv informací k této osobě či poznatkům k tomuto případu volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obrátili na nejbližší policejní služebnu," vyzvala Týřová.

TN.cz