Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Vražda čerpadlářky

Přepadli pumpu muži, či smíšený pár? Policie tápe, lékař má jasno!

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice na Mělnicku
Zdroj: Policie ČR
Policisté stále pátrají po pachatelích loupežného přepadení

Kriminalisté stále pátrají po lupičích, kteří při přepadení benzinky na Mělnicku zastřelili 58letou čerpadlářku. Zatím stále není jasné, zda šlo o dva muže, nebo muže a ženu. Policii se dokonce ozval lékař, podle kterého má druhý z pachatelů problémy s klouby.

Záběry z bezpečnostní kamery zveřejnili policisté ve snaze přijít na stopu oběma pachatelům. Právě podle zvláštně rozevláté chůze jednoho z nich by je mohli lidé poznat. Podle informací deníku MF Dnes se policii ozval ortoped, který tvrdí, že člověk, který takto chodí, má postižené kolenní klouby.

 

"Dokonce z chůze identifikoval, že by jeho nemoc měla být již v pokročilé fázi," uvedl pro deník nejmenovaný policejní zdroj. Podle lékaře by mělo jít o muže. Čerpací stanici nedaleko Nelahozevsi by tak přepadli dva muži, ne jedna žena a jeden muž. Kriminalisté dál pracují s oběma verzemi.

 

Ve středu policisté publikovali nové záběry z místa činu, které zachycují prostor kolem stojanů. Na nich jsou vidět pachatelé před a po vraždě, v obou případech utíkají. Na tomto videu už není chůze zeširoka u vrahova komplice tolik poznat.

 

 

Lupič nedal 58leté Janě, obsluze čerpací stanice, žádnou šanci. Vypálil z pistole ještě za běhu a jedinou kulkou ženu zabil. Poté pachatelé ukradli kasu, v níž bylo podle informací deníku jen asi deset tisíc korun, a další zboží. Z pumpy poté utekli, policie je od té doby hledá.

 

Po pumpařce zůstaly podle informací TV Nova dvě děti i vnoučata. Sousedé a zákazníci Janu popistují jako ochotnou a přátelskou ženu, která byla vždy ochotná pomoci. Pachatelé na benzinku vtrhli poté, co Jana umyla stojany a nestihla ještě zamknout jako obvykle, napsal deník.


Podívejte se na nové záběry z přepadení benzinky:

 

epa TN.cz