koronavirus

Ledecký obviňuje farmaceutické firmy: "Přestaňte nás strašit, je to byznys!"

Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 15. 9. 2020
Téma:

Zpěvák Janek Ledecký zveřejnil na svém facebooku video, v němž jasně popisuje svůj názor na trvající pandemii koronaviru. Tepe v něm farmaceutické firmy a vyzývá je, aby přestaly celý svět strašit.

Ledecký své vyprávění začal popisem koncertu v Železném Brodě. "Byla tam spousta lidí, skvěle se bavili, tančili, zpívali jako v kostele. Radostné momenty jsou v téhle podivné době to nejcennější, nesmíme si je nechat vzít," burcuje zpěvák.

 

Vzápětí vytáhl graf ukazující celosvětové denní nárůsty pacientů s Covid-19 za několik posledních měsíců a křivku úmrtí lidí s nemocí. A řekl, že zatímco počet nakažených dramaticky stoupá, počet úmrtí zůstává v podstatě stejný.

 

"Je nejvyšší čas dupnout na brzdu. Ale ne na tu hospodářskou, společenskou a kulturní, ale na brzdu té hysterické marketingové kampaně farmaceutických firem, které nás bombardují vizemi zhroucení našeho zdravotnictví," má jasno Ledecký.

 

 

On pandemii vnímá jako "největší kšeft v dějinách farmacie." A zkritizoval dění kolem testů i chystaných vakcín. Bojí se, že očkování proti koronaviru bude povinné.

 

"Přestaňte nás strašit, přestaňte nesmyslně testovat lidi bez příznaků, nasměrujte energii a prostředky k ochraně těch, co jsou touhle svinskou nemocí opravdu ohrožení, nás ostatní nechte žít," hřímá Ledecký.

 

Jeho celou zpověď najdete ve videu pod titulkem článku.

TN.cz