koronavirus

Ledecký obviňuje farmaceutické firmy: "Přestaňte nás strašit, je to byznys!"

Petr Zelený
Petr Zelený
15.9. 2020 13:53
Téma:

Zpěvák Janek Ledecký zveřejnil na svém facebooku video, v němž jasně popisuje svůj názor na trvající pandemii koronaviru. Tepe v něm farmaceutické firmy a vyzývá je, aby přestaly celý svět strašit.

Ledecký své vyprávění začal popisem koncertu v Železném Brodě. "Byla tam spousta lidí, skvěle se bavili, tančili, zpívali jako v kostele. Radostné momenty jsou v téhle podivné době to nejcennější, nesmíme si je nechat vzít," burcuje zpěvák.

 

Vzápětí vytáhl graf ukazující celosvětové denní nárůsty pacientů s Covid-19 za několik posledních měsíců a křivku úmrtí lidí s nemocí. A řekl, že zatímco počet nakažených dramaticky stoupá, počet úmrtí zůstává v podstatě stejný.

 

"Je nejvyšší čas dupnout na brzdu. Ale ne na tu hospodářskou, společenskou a kulturní, ale na brzdu té hysterické marketingové kampaně farmaceutických firem, které nás bombardují vizemi zhroucení našeho zdravotnictví," má jasno Ledecký.

 

 

On pandemii vnímá jako "největší kšeft v dějinách farmacie." A zkritizoval dění kolem testů i chystaných vakcín. Bojí se, že očkování proti koronaviru bude povinné.

 

"Přestaňte nás strašit, přestaňte nesmyslně testovat lidi bez příznaků, nasměrujte energii a prostředky k ochraně těch, co jsou touhle svinskou nemocí opravdu ohrožení, nás ostatní nechte žít," hřímá Ledecký.

 

Jeho celou zpověď najdete ve videu pod titulkem článku.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz