PARAPSYCHOLOGIE

VAŠE PŘÍBĚHY: České děti mluví s duchy a převtělují se!

Oko
Zdroj: facebook.com
Téma:

Maminku vyděsilo, když jí čtyřletý syn vyčetl, že ho nechala v roce 1983 umřít, a poznal svůj náhrobek. Čtenáři nám popsali příběhy, ze kterých vyplývá, že v tom zjevně není sama. Čtěte, jaké zážitky mají české děti.

Čtyřletý Andrew z Virginie vyprávěl své mamince Michele věci, které žádné normální dítě nemůže znát, a všechno začalo, když se Andy jednoho dne rozplakal a zeptal se jí: "Proč jsi mě nechala umřít v tom ohni?. Potom jí řekl, že dřív bydlel v ulici Main Street 860 v Sumteru v Georgii. Ukázalo se, že tam bydlel voják Val Lewis, který zemřel při bombovém útoku v roce 1983 v Bejrútu. Více o případu ZDE.
 

Ozvali se ale i další rodiče, kteří mají se svými dětmi podobné podivné zkušenosti. I lidé, kteří něco takového sami prožili nebo takové příběhy znají ze svého okolí.
 

"Sama jsem byla svědkem, když moje sestra ve 3 letech mně a mamce vyprávěla, jak musí ušít hodně šatů, aby uživila své malé děti. Pak se rozbrečela a říkala jak už má bolavé a propíchané prsty, je unavená, ale musí pracovat, protože jí doma brečí děti hlady. Kde by k tomu přišlo tříleté dítě. Tak jsme s mamkou usoudili, že chudák malá byla v minulém životě nějaká švadlena a měla těžký život asi. Uběhl rok, a když jsme se jí na to zeptaly, tak vůbec netušila o čem mluvíme," napsala nám na facebook Ivana H.
 

"Já dokonce osobně znala paní, která měla dcerku, a ona sotva začala mluvit, tvrdila, že se jmenuje úplně jinak a různé zvláštní věci....došlo to tak daleko, že ji nechala přejmenovat," popsala Daniela B.

 

 

"Obracím se na vás na základě článku o převtělení vojáka do 4 ročního chlapečka. Asi nejde o převtělení, ale máme podobný osud. Moje maminka měla před několika lety za přítele vojenského policistu Pepu J., který bohužel tragicky zahynul (vražda). Mou maminku nesmírně miloval, a mě také. Oba jsme s maminkou jeho smrt nesli velice těžce. Po čase si maminka našla přítele, se kterým má syna, mého bratra Martina (5).
 

Narodil se v čase 04:07, na první pohled nic divného, ale onen výše zmíněný vojenský policista se narodil 04.07. Tím to vše začalo. Před pár týdny bratr řekl, že chce být voják nebo policista a že "je tady aby chránil maminku a mě". Několikrát začal z ničeho nic mluvit o Pepovi. Není to sice asi moc pravděpodobné, ale minimálně divné to je.," napsal nám Marek S.
 

I podle odborníků je možné, že děti duchy minimálně skutečně vidí. Tuto schopnost údajně ztrácejí zhruba kolem sedmého roku života.
 

Duchové nad kolíbkou
 

"Přinesli jsme si z porodnice domů naši malou Aničku. Bydleli jsme tehdy ve starém mlýně, který jsme se chystali rekonstruovat," tak začíná vyprávění muže, jehož rodina bydlí na Příbramsku. "První noc, když Anička spala doma, jsme ji dali do staré kolíbky do pokojíčku v podkroví. Zavřeli jsme dveře, říkali jsme si, že třeba usne. Najednou začal hrozný vítr, meluzína, až to pískalo v komíně. Manželka chtěla jít za Aničkou podívat se, zda spí. Říkal jsem jí, ať tam nechodí, že duchové mlýna se na ni přišli podívat, že nyní není vhodné tam nyní chodit. Vichr ale byl větší a větší, tak tam nakonec žena šla. Jak otevřela dveře, vítr a pískání v komíně okamžitě ustalo. Anička ležela v klidu v kolíbce, usmívala se a zdálo se, že se vůbec ničeho nebojí."
 

Máte i vy podobné příběhy? Ozvěte se na zpravy@nova.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hit internetu: Cyklistu zachránil před srážkou s autem tajemný člověk

Strašidelné kadeřnictví: Zákaznice děsí duch v zrcadle 

Související témata:
hel TN.cz