vážná nehoda

Při čelním střetu se zranili tři lidé! Pro jednoho přiletěl vrtulník

Vážná nehoda u obce Vílanec
Zdroj: TV Nova
Martin Klícha
Martin Klícha
19.5. 2020 13:36
Téma:

Při velmi vážné nehodě u obce Vílanec se zranili celkem tři lidé, jednoho z nich museli záchranáři kvůli vážnosti zranění transportovat do nemocnice letecky. Zatím není jasné, jak k nehodě došlo. Komunikace je kvůli zásahu uzavřena.

V úterý po půl jedné odpoledne se u obce Vílanec čelně srazila dvě osobní auta. Na místo okamžitě vyrazili záchranáři, hasiči a policisté. Komunikace je kvůli zásahu zcela uzavřena.

 

Při nehodě se podle informací TV Nova zranili tři lidé. Na místo zamířil i záchranářský vrtulník, kterým byl jeden ze zraněných transportován do nemocnice.

 

"Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Při nehodě unikly provozní kapaliny, hasiči únik zlikvidovali speciálním sorbentem. Zásah na místě stále probíhá," informovali hasiči Kraje Vysočina kolem půl druhé odpoledne.

 

 

Zatím není jasné, proč k nehodě došlo. Příčinu a okolnosti nehody vyšetřují policisté. Podle policejního informačního portálu potrvá zásah nejméně do 14:50.

TN.cz