nehodovost

Při nehodě dodávky na dálnici D10 se zranili dva lidé, tvořila se kolona

Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 29.1. 2020 13:05
Téma:

Ani středa se neobešla bez nehod. Dálnici D10 kolem půl sedmé zablokovala vážná nehoda, při které se zranili dva lidé. Od 37. kilometru ve směru na Turnov se tvořila kolona.

Krátce po půl sedmé zablokovala dálnici D10 nehoda dodávky, při které se zranili dva lidé. Za nehodou se začala okamžitě tvořit kolona.

 

"Dvě zraněné osoby si převzali do péče středočeští záchranáři. Hasiči provedli protipožární opatření a pomohli se zajištěním místa nehody," potvrdil Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje.

 

Už brzy ráno komplikovalo provoz několik nehod. Před šestou hodinou vyjeli pardubičtí hasiči, záchranáři a policisté k obci Zámrsk v okrese Ústí nad Orlicí, na silnici 35 se srazila dvě osobní auta. Řidiči by měli v místě nehody počítat s omezením provozu.

 

"Na místě dvě zraněné osoby. Hasiči zajišťují automobily proti vzniku požáru a odstraňují následky nehody," informovali hasiči Pardubického kraje.

 

Podle policejního informačního portálu bude vyšetřování a odstraňování následků nehody trvat nejméně do 7:45.

 

 

Před sedmou hodinou pak vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému k dopravní nehodě na dálnici D6 u Kynšperka nad Ohří. Ani tato nehoda se neobešla bez zranění.

 

Ve směru na Sokolov podle hasičů řidiči projedou kolem nehody jedním jízdním pruhem.

 

Velké množství nehod hlásili také hasiči Plzeňského kraje. První nehoda se stala chvíli před pátou hodinou, na hlavním tahu na Klatovy na úrovni Šlovic se při nehodě jednoho auta zranil jeden člověk.

 

Před sedmou se pak čelně střetla dvě auta v Holýšově. K nárazu došlo v nižší rychlosti, zranil se jeden člověk.

 

Čtvrt hodiny po sedmé pak bourala dvě osobní auta v Chocenické Lhotě. Jedno z vozidel skoničlo v plotu zahrady rodinného domu. Jedna nezletilá osoba skončila v péči záchranářů.

 

V 7:30 pak bourala dvě auta za Osvračínem ve směru na Hlohovou.  "Na místě jedna zraněná osoba. Zajistili jsme předlékařskou pomoc a likvidaci úniku provozních kapalin," informovali hasiči Plzeňského kraje.

 

TN.cz