Hrozí mu šest let

Při nehodě zemřeli tři silničáři, policie obvinila řidiče kamionu!

U Teplic se srazila nákladní auta, na místě jsou tři mrtví
Zdroj: TV Nova
Smrtelná nehoda u Teplic
Petr Zelený
Petr Zelený
21.4. 2020 15:32
Téma:

Severočeští kriminalisté obvinili ze dvou trestných činů řidiče kamionu, který se minulý týden zapletl do tragické nehody na hlavním tahu mezi Teplicemi a Bílinou, při které zemřeli tři silničáři. V případě odsouzení může za mřížemi strávit až šest let.

"Řidiče kamionu kolegové obvinili z usmrcení z nedbalosti a z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti," vypočítal na dotaz TN.cz v úterý odpoledne policejní mluvčí Daniel Vítek.

 

Doplnil, že šofér nákladního auta je stíhaný na svobodě. Nechtěl ovšem říct, proč kamion ve čtvrtek silničáře vlastně smetl. "K příčině nehody se nyní nebudeme vyjadřovat, bylo zadáno vypracování znaleckých posudků," reagoval pouze.

 

Nehoda ucpala frekventovanou silnici mezi Teplicemi a Bílinou minulý čtvrtek dopoledne. Prvotní bilance hovořila o jednom mrtvém a třech zraněných, stav dvou zraněných silničářů, kteří na místě pracovali, se ale rapidně zhoršoval a krátce po srážce zemřeli i oni. Nehodu tak nakonec přežil jen jeden zraněný, kterého z místa odvezla přivolaná sanitka.

 

Připomeňte si nehodu ve videu:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz