galerie bude mít následky

Při porodu lékař pořezal hlavu miminka, ránu zašili až druhý den!

Při císařském řezu lékař pořezal hlavičku dítěte
Zdroj: Profimedia
Při císařském řezu lékař pořezal hlavičku dítěte
Téma:

Ani rok poté, co lékaři zpackali její porod a při císařském řezu ošklivě pořezali hlavu malé Karmen, se Emma Edwardsová z Aberdeenu nedočkala spravedlnosti. Holčička má přitom kvůli chybě lékařů nepěknou památku na celý život - jizvu táhnoucí se od ucha směrem k oku.

Ačkoli je malá Karmen neskutečně roztomilá holčička, nad uchem se jí táhne několikacentimetrová nepěkná jizva. Ta jí zůstane na hlavičce navždy jako připomínka jejího příchodu na svět. Porod byl totiž dost zmatený a lékaři miminku při porodu císařským řezem poranili hlavičku, informuje britský Daily Mail.

 

Otřesení rodiče podali příslušným úřadům pro dohled nad zdravotní péčí žádost o prošetření celého zákroku, ani rok od narození malé Karmen ale nedostali žádnou odpověď. A to i přesto, že podle úřadu už je případ uzavřen.

 

GALERIE: Při císařském řezu lékař pořezal hlavičku dítěte

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Při císařském řezu lékař pořezal hlavičku dítěte - 1

 

"Nic se nedělo a nikdy nás nekontaktovali," tvrdí otec malé Karmen Robert Edwards. Vzteky bez sebe je i maminka holčičky, kterou celá událost silně otřásla. O dcerku se prý nemocniční personál po porodu ani dostatečně nestaral.

 

Nejprve podle ní lékaři měnili svá rozhodnutí, jestli bude porod přirozenou cestou, nebo císařským řezem. Maminka tak do poslední chvíle netušila, jaká varianta ji vlastně čeká.

 

 

Když jí ve tři ráno praskla voda, řekla to své porodní asistentce a spěchala do nemocnice. Lékaři vykonali císařský řez, protože ale miminko bylo připravené přijít na svět přirozenou cestou, už bylo v jiné poloze. A řez byl tak veden i přes hlavu miminka.

 

Maminka ale prohlašuje, že lékaři po narození holčičky udělali něco naprosto nepochopitelného - zranění holčičce zašili až druhý den! A to jen kvůli tomu, že čekali, než přijede z jiného města plastický chirurg. Nemocnice se brání a tvrdí, ře pacientka jim neoznámila, že jí praskla voda a odpovědnost je tak na její straně.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HRŮZA: Žena při kojení na chvíli usnula. Na ten pohled po probuzení už nikdy nezapomene!

NEUVĚŘITELNÉ VIDEO: Novorozeně samo chodí! Pár minut po porodu udělalo dítě první krůčky

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

lud TN.cz