požár v kroměříži

Při požáru kotelny našli dvě těla. Byla to dvojnásobná vražda!

Téma:

Na začátku dubna vyjížděli hasiči k požáru kotelny v Kroměříži. Po uhašení uvnitř našli dvě těla. Během vyšetřování policie zjistila, že šlo nejspíš o dvojnásobnou vraždu. Z ní policisté obvinili muže z Moravskoslezského kraje.

K požáru kotelny ve Francouzské ulici v Kroměříži vyjížděli policisté v neděli 7. dubna. Po uhašení zjistili, že se uvnitř nacházejí dvě těla. Jednalo se o muže bez domova, kteří v budově pravidelně přebývali.

 

"V objektu byla v době požáru ještě žena, kterou odvezla rychlá záchranná služba do nemocnice na ošetření," uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková.

 

Kriminalisté Zlínského kraje pracovali s verzí, že se mohlo jednat o násilný trestný čin. "Na základě prozatímních výsledků vyšetřování zadrželi sedmačtyřicetiletého muže z Moravskoslezského kraje, kterého ve čtvrtek obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy," řekla Javorková idnes.cz.

 

 

Zatím není jisté, co se v kotelně odehrálo. Také policie neuvedla příčinu smrti zavražděných mužů. "S ohledem na probíhající vyšetřování není možné v tuto chvíli podrobnější informace poskytnout," doplnila pro idnes.cz Javorková.

reg TN.cz