Divoká party

Při sexu vypadli z okna! Žena zemřela a muž se vrátil na večírek

Ruská policie
Zdroj: Getty Images
Téma:

O večírku v ruském Petrohradu věděli široko daleko. Byl totiž opravdu divoký. Nejdříve z devátého patra vysoké budovy vypadla televize a poté pár, který si podle policie užíval rovnou na okenním parapetu. Žena na místě zemřela. Muže, který jako zázrakem přežil, to zjevně nikterak nevykolejilo a šel pařit dál.

O tomhle večírku se v Petrohradu bude ještě dlouho mluvit. Partu neřízených pařmenů totiž nezastavila ani tragédie, která se ten večer stala. Pravděpodobně opilý pár měl sex na okenním parapetu, což nebyl zrovna dobrý nápad. Chvíli předtím totiž z okna vypadla televize. Následně i pár, který si užíval ve výškách.Žena vypadla z devátého patra přímo na hlavu a byla na místě mrtvá. Muž měl z pekla štěstí. Podle svědků dopadl na ženu blízko keřů. Tamní media tvrdí, že polonahý vstal a vrátil se na večírek.


Když přijela na místo policie, účastníci večírku vyhodili údajně z okna mop. Podle počátečních informací měla ženu zabít padající televize, ale snímky z nehody jasně ukazují, že byla nahá od pasu dolů.Po vyslechnutí svědků policie dospěla k názoru, že pár skutečně souložil na okenním parapetu. V bytě, že kterého vypadli, byli přítomni ještě další dva muži, ale s nehodou zřejmě neměli nic společného. Případ je vyšetřován jako vražda. Informace přinesl Daily Mail. 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
han TN.cz