Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Prožívá peklo

Při střelbě ve Vegas schytal kulku do hlavy. Jsi herec, útočí na něj!

Střelba v Las Vegas.
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek

Kanaďan Braden Matejka je jednou z obětí šíleného střelce Stephena Paddocka, který 1. října v Las Vegas pálil do davu a zabil přes 50 lidí. Matejka byl při masakru zraněn, kulka ho zasáhla do hlavy. Nyní ovšem musí čelit výhrůžkám smrtí.

Na Matejku se totiž sesypali internetoví diskutéři a konspirátoři, kteří tvrdí, že je podvodník a najatý herec. Na sociálních sítích mu vyhrožují smrtí a napadají i jeho rodinu.


"Jsi prolhanej s*áč a vážně doufám, že tě někdo doopravdy střelí do hlavy," je jen jeden z útočných příspěvků na facebookovém profilu Bradena Matejky.


Sám Matejka se svěřil, že po internetu dokonce začaly kolovat jeho fotky s hodně nevybíravými doprovodnými texty. Proto muž raději zrušil profily na sociálních sítích, píše britský Daily Mail.Nenávist konspirátorů se ovšem obrátila proti dalším členům Matejkovy rodiny. "Všechny tyhle rodiny se musejí vyrovnat s tím nejhorším zážitkem v životě a ještě snášejí vlnu nenávisti a vzteku za to, že jsou součástí nějakého spiknutí," nechápe Bradenův bratr Taylor.


Konspirátoři věří tomu, že střelbu v Las Vegas buď zosnovala vláda nebo šlo o promyšlené divadlo, které sehráli najatí herci. A Braden Matejka je prý jeden z nich.


Kanaďan přitom do města hazardu jen přijel spolu se svou partnerkou oslavit třicáté narozeniny.

 

Podívejte se na rady experta, které můžou zachránit život:

pez TN.cz