JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Při tragické nehodě zemřela 19letá žena. V zatáčce se srazila s dodávkou

Na Rokycansku se srazila dvě osobní auta, na místo musel vyrazit vrtulník
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek
Roman Dolejský
Roman Dolejský
Publikováno 25. 5. 2020
Téma:

Smrtí mladé ženy skončila vážná dopravní nehoda v Jihomoravském kraji v pondělí ráno. Řidička zřejmě nezvládla řízení a vjela do protisměru, kde se srazila s dalším autem.

Kvůli tragické nehodě vyjeli ke Svitávce na Blanensku policisté, hasiči i záchranářský vrtulník. Kolem osmé ráno se tam asi 19letá žena srazila s protijedoucí dodávkou.


“Řidička jedoucí osobním autem Ford Puma před levotočivou zatáčkou pravděpodobně nezvládla řízení a střetla se s dodávkou značky Volkswagen. Zkouška vyloučila alkohol u řidiče dodávky,“ řekla policejní mluvčí Lenka Koryťáková. Výsledky řidičky zatím nejsou k dispozici.

 


Na místo zamířil i záchranářský vrtulník. “V osobním autě, které se srazilo s dodávkou, byla zaklíněná mladá žena, po jejím vyproštění jsme zahájili resuscitaci. Přes veškerou naši snahu se životní funkce pacientky obnovit nepodařilo,“ uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

 

Na Vsetínsku se zřítil traktor ze stráně, u Brna se střetlo auto s vlakem. Podívejte se na sobotní reportáž televize Nova:


 

TN.cz