Pardubický kraj

Při vážné nehodě se zranilo osm lidí, jsou mezi nimi i děti

Jan Houška
Jan Houška
Publikováno 26. 9. 2020
Téma:

V sobotu dopoledne došlo k vážné dopravní nehodě poblíž obce Nasavrky na Chrudimsku. V protisměru se tu srazily dva osobáky. Na místě zůstalo několik zraněných, jsou mezi nimi i děti.

K nehodě došlo poblíž čerpací stanice u obce Nasavrky. Hasiči museli na místě vyprostit  pět lidí. Celkem se zranilo osm lidí a z toho dva těžce. Mezi zraněnými byly i děti, které utrpěly pouze lehká zranění.

 

U nehody zasahovalo několik jednotek hasičů a záchranářů společně s vrtulníkem Letecké záchranné služby, který jednoho těžce zraněného transportoval do nemocnice. Podle předběžných informací policistů řidička černého BMW nezvládla předjížděcí manévr a v protisměru se srazila s protijedoucím osobákem.

 

 

Náraz byl tak silný, že odmrštil jedno z aut až na pozemek blízké čerpací stanice. Svědkům nehody se podařilo z auta vyprostit dvě děti a odnést je do tepla na benzinovou stanici. Zbylé účastníky dopravní nehody museli vyprostit hasiči.

 

"Po vyproštění jsme pomáhali zdravotníkům, zajistili jsme auta proti požáru i úniku provozních náplní,“ uvedli hasiči Pardubického kraje.

 

GALERIE: Vážná dopravní nehoda na Chrudimsku

1
/
4
Zdroj: HZS Pardubický kraj
Dopravní nehoda u Nasavrk - 4

TN.cz