vážné nehody

Tragická smrt u Benešova, osobní auto se srazilo s dvěma motorkami

Dopravní nehoda u Čáslavi - 5
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda u Čáslavi
Téma:

Jeden lidský život vyhasl při tragické nehodě na Benešovsku, kde se srazily dvě motorky s osobním autem. Silnice byla kvůli vyšetřování uzavřena. Už dopoledne vyjížděli středočeští záchranáři k vážné nehodě u Čáslavi, kde se zranilo celkem šest lidí. K nehodě vzlétly dva vrtulníky.

Ve čtvrtek po druhé hodině odpoledne přijala tísňová linka hlášení o vážné nehodě u Benešova, kde se srazily dvě motorky s osobním autem. Na místo okamžitě vyrazili policisté, hasiči i záchranáři.

 

Při nehodě se zranili dva lidé, jeden z nich bohužel zemřel na místě. Druhý si stěžoval na bolesti břicha, do péče si ho převzala záchranná služba.

 

Silnice byla kvůli vážné nehodě uzavřena. Policisté varovali před případným kolapsem v dopravě, jelikož se jedná o hlavní tah na Rakousko. Zatím není jasné, jak přesně se nehoda stala, to ukáže až další policejní vyšetřování.

 

Středočeští záchranáři vyjížděli k vážné nehodě už dopoledne. Při havárii osobního auta a dodávky se zranilo celkem šest lidí, dva lidé byli zraněni vážně, k nehodě proto zamířili hned dva vrtulníky.

 

"K nehodě startovaly vrtulníky z Prahy a Hradce Králové. Oba se na základnu vracely s jedním středně těžce zraněným," řekla TN.cz před čtvrtečním polednem mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

 

 

Doplnila, že vážnější zranění utrpěli dva dospělí, zbylí dva dospělí a dvě děti zapletení do srážky vyvázli s lehčími zraněními a z místa je odvezly sanitky.

 

 

"Auta se srazila po desáté hodině na křižovatce mezi Chotusicemi a Vlačicemi. Místo je stále neprůjezdné, momentálně se čeká na odtahovou službu," doplnila těsně po poledni policejní mluvčí Vendulka Marečková. Dodala, že ani jeden z řidičů alkohol nenadýchal. Jak se nehoda vlastně stala, nyní policisté zjišťují.

 

GALERIE: Dopravní nehoda u Čáslavi

1
/
7
Zdroj: AKTU.cz
Dopravní nehoda u Čáslavi - 1

pez TN.cz