Utrpěla vážná zranění

Při výpadku proudu sáhla žena po svíčce, osudově se ale spletla!

Svíčka ilustrační snímek
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Téma:

Když vypadne proud, většina lidí sáhne po baterce nebo svíčce. Stejně se ve čtvrtek zachovala i nejmenovaná žena z amerického Connecticutu. Jenže udělala strašlivou chybu a místo světla se dočkala vážných zranění.

Třicetiletá matka dvou dětí totiž omylem neuchopila do ruky svíčku, ale váleček dynamitu. Rozdíl nejspíš nepoznala včas, protože proud vypadl v půl desáté večer.

 

O pár momentů později výbušnina explodovala. Žena v té chvíli dynamit stále držela v ruce. Výbuch jí podle Daily Mailu velmi vážně poranil ruku a také rozbil minimálně jedno z oken v domě.

 

V tu chvíli byl uvnitř v domě také ženin manžel a dvě děti. Jedno z nich přivolalo matce pomoc. Nikdo další se naštěstí nezranil. Hasiči při následné prohlídce objevili v domě další výbušniny, takže evakuovali sousedy a přivolali pyrotechniky.

 

 

"pokud si z toho případu můžeme vzít nějaké poučení, je to to, že lidé by měli být na výpadky proudu připraveni a mít po ruce třeba baterky, aby zvládli pár hodin bez elektřiny," okomentoval incident šéf bridgeportských hasičů Richard Thode.

 

Policie uvedla, že kvůli výbuchu nikoho z ničeho neobviní, protože rodina prý nevěděla, že v domě jsou nelegální výbušniny.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz