čínský horoskop

Přichází čínský rok Psa! Bude plný změn, ke štěstí postačí jediná věc

Čínský Nový rok psa
Zdroj: Profimedia, thinkstockphotos.com
Rok 2018 bude rokem Psa

Už v pátek startuje nový čínský rok. Tentokrát vstupuje do nejsympatičtějšího ze všech znamení – čeká nás totiž rok Psa. Převládajícím živlem bude v nadcházejících 12 měsících země. Podle čínského horoskopu půjde o velmi rušný rok poznamenaný bezpečnostními obavami a posunem k větší solidaritě.

Roční vládu ohnivého Kohouta vystřídá za pár dní hnědý Pes. Čínský rok startuje 16. února a potrvá až do 4. února 2019. Podle webu KarmaWeather.com budou v roce 2018 sílit hlasy zdůrazňující dialog a solidaritu, které jsou charakteristickými vlastnostmi právě čínského znamení Psa.

 

"Hlavními zdroji nerovnosti na Zemi jsou egoismus, chamtivost a nevědomost, proti kterým je třeba kolektivně bojovat, a dát tak novou naději milionům lidí na světě, kteří trpí nedostatkem péče, lhostejností a odmítnutím," píše web.

 

Znamení Psa je v čínském horoskopu symbolem inteligence a ochrany. Právě to by mohlo proměnit rok 2018 v citlivé období, během kterého budou chtít aktivisté, studenti, ale třeba také obyčejní lidé bojovat za radikální změny v životních podmínkách a za lepší budoucnost.

 

 

Zdraví a životní styl

Rok Psa bude ideální pro změnu životního stylu. Plánujete přestat kouřit nebo se přestěhovat? Budou na to perfektní podmínky. Čas také bude přát novým podnikatelským projektům.

 

Dá se ale očekávat, že někteří z nás budou zažívat krátké období osamělosti či přechodné melancholie. To může být prospěšné pro ty, kteří jsou hodně kreativní. Naopak pro jiné mohou být tyto okamžiky stresující a posunout jejich životní plány až do dalšího roku.

 

Peníze, kariéra, štěstí

Uspokojení a radost z projektů, které se vám v uplynulém roce podařilo dokončit, pořádně oceníte teprve tehdy, když se o výsledky své práce podělíte s ostatními.

 

Peníze v tomto roce snadněji přijdou k těm, kteří se rozhodnou jednat poctivě a spravedlivě. Společnosti, které se zajímají o blaho a zdraví svých zákazníků – především zvyšováním investic v oblasti recyklace a obnovitelných zdrojů energie, budou odměněny vyššími příjmy.

 

S příchodem nového roku jsou dávno zapomenuty rozmary a excentricita ohnivého Kohouta. Rok Psa nebude přát těm, kteří zbytečně plýtvají a utrácejí. V roce 2018 bude úspěch v lásce i práci záviset především na kvalitě komunikace mezi lidmi.

 

"Abyste v tomto roce došli naplnění, ukažte solidaritu a bratrství. Ušlechtilá energie Psa se nakonec promění v hmotné i duchovní bohatství," píše web KarmaWeather.

 

 

Láska a rodina

Během tohoto roku bude klíčový význam rodiny. Pokud si budete své rodiny vážit, bude se vám dařit v i jiných vztazích. Ti, kteří byli v uplynulém roce nezadaní, by neměli mít problém najít si letos partnera. Rok 2018 je ideální dobou, abyste si pořídili miminko.

 

Lidé, kteří se narodí v roce Psa, bývají upřímní, loajální a věrní. Důsledně dbají na etické kodexy a platí za důvěryhodné lidi a diskrétní přátele. Podle čínského horoskopu umějí tito lidé velmi dobře naslouchat. Mohou být ale malinko tvrdohlaví, temperamentní a mívají časté výkyvy nálad.

 

Šťastné barvy: zelená, červená, fialová

Šťastná čísla: 3, 4, 9

Nešťastné barvy: modrá, hnědá

Nešťastná čísla: 1, 7, 8

mom TN.cz