jaký bude příští rok

Přichází rok Ohnivého Kohouta! Co s sebou hrdé zvíře přinese?

Rok ohnivého kohouta
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Čeká nás rok Ohnivého Kohouta (ilustrační foto)

V lednu vstoupíme podle čínského kalendáře do roku Ohnivého Kohouta, ten začne 28. ledna a skončí 15. února následujícího roku. Kohout na pomyslném trůnu vystřídá Rudou ohnivou Opici. Co s sebou nový rok přinese?

Pokud i vámi připadal uplynulý rok hektický a náročný, v tom následujícím byste si měli oddychnout. Kohout totiž patří k nekonfliktním znamením a bude přát rodinným i soukromým vztahům. A pokud budete pilní, trpěliví a zapojíte důvtip, čekají vás úspěchy také v práci, píše web spektrumzdraví.cz.

 

Nebojte se nových výzev, v příštím roce totiž bude štěstí přát odvážným. Nevrhejte se ale do razantních změn, spoléhejte se raději na ověřené a tradiční postupy. Nastane vhodná doba k plánování budoucnosti i investicím. Kohout je rozvážný, proto byste v příštím roce měli případné neshody řešit domluvou a ne hádkami. Kohout vás bude po celý rok nabádat k pořádkumilovnosti, budete také více pracovití.

 

Následující rok bude vhodný pro navázání vážného vztahu nebo založení rodiny, pro Kohouta jsou totiž rodinné vztahy ty vůbec nejdůležitější. Nešetřete chválou a naučte se ocenit ostatní. Jelikož je Kohout parádivý, budete se také vy příští rok více zajímat o módu a vlastní vizáž. Cílem tohoto zvířete je totiž ozvláštnit se a vyčlenit se z davu.

 

 

Rok Ohnivého Kohouta příliš nenahrává rychlým kariérním postupům, budou vyžadovat tvrdou píli. Pokud se vám ale naskytne příležitost k vedení, skočte po ní.

 

Lidé narození ve znamení Kohouta se pyšní kreativitou, tvrdě pracují, jsou cílevědomí a dosahují nadprůměrných výkonů. Jejich slabinou je, že často neberou ohled na ostatní. Mají smysl pro intuici a dokážou snadno řešit nečekané situace.

 

Barvy Kohouta: královská fialová, modré odstíny, vínová

Šťastná čísla: 7,6

Nejlepší období roku: podzim, zvláště pak září

Osobnosti ve znamení Kohouta: Serena Williams, Catherine Zeta Jones, Eric Clapton, Matthew Perry

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ROZHODUJÍCÍ ČAS: Víte, v kolik hodin jste se narodili? Prozradí to o vás hned několik věcí!

ŠIKOVNÝ PRST: Ukazováček je důležitější, než jste si mysleli! Co se podle něj dá všechno poznat?

mom TN.cz