Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Trest za večírky?

Přidáme kontroly, vyházíme vedoucí, slibuje šéf tábora hrůzy!

Párty vedoucích na dětském táboře v Kralovicích
Zdroj: zpravy@nova.cz/ Thinkstockphotos.com

Před několika dny jsme vás informovali o opravdu bujarých večírcích na dětském táboře v Kralovicích nedaleko Plzně. Vedoucí se tam opíjeli, svlékali a podle všeho i divoce souložili. Teď přichází tvrdý trest.

Ještě v pátek se organizátor tábora ze severočeské odborové organizace Jan Grim "svých" vedoucích zastával a byl si jistý, že chce někdo dlouhá léta běžící tábor poškodit.


To ovšem bylo ještě před tím, než Grim na vlastní oči viděl fotografie z oněch večírků, kde se prohánějí nazí vedoucí, zatímco jiní jsou zlití od hlavy až k patě.


Podle organizátora tábora skandální fotky pocházejí ze soukromého večírku mimo sezónu, ne z ostrého provozu s dětmi. "Přesto jsem byl fotografiemi otřesen. V letošním roce provedeme personální změny v turnusech, zvýšíme počet preventivních kontrol," slibuje odborový předák.


A dodává, že i když se divoké večírky konaly mimo turnusy, přesto nemíní nad tímto chováním přivírat oči. A připomíná, že všichni vedoucí před odjezdem do Kralovic podepisují dokument, kde se zavazují, že během turnusů se zdaleka vyhnou alkoholu i drogám.


GALERIE: Párty vedoucích na dětském táboře v Kralovicích

1
/
5
Zdroj: zpravy@nova.cz
Párty vedoucích na dětském táboře v Kralovicích - 1


"V případě porušení tohoto předpisu vedoucí okamžitě končí! Z minulých let nemáme od rodičů či dětí poznatky, které by nás vedly k tomu, abychom uvěřili, že se něco tak odporného stalo někdy v sezoně, kdy jsou na táboře děti," zachraňuje pověst dětského tábora Grim.

pez TN.cz