Ohňostroje a hudba

Ďolíček rozzářily "Ohnivé války"! Která show se vám líbila víc?

Ohnivá show na Bohemce
Zdroj: TN.cz
Pražský stadion Bohemians rozzářila ohnivá show
Téma:

Na stadionu v pražských Vršovicích se dnes konal neobvyklý zápas. Síly ovšem tentokrát neměřili profesionální fotbalisté, ale přeborníci v pyrotechnice. Krásnou podívanou s názvem Fire Wars (Ohnivé války) jste mohli sledovat v přímém přenosu na TN.cz.

Pyrotechniku na fotbalovém stadionu většinou nevidí pořadatelé rádi. Tentokrát to ale bylo jinak. Šlo totiž hlavně o ni. "Rozhodli jsme se tu předvést show dvou největších firem na ohňostroje v této zemi," lákal před akcí Václav Hejna z MAKALU Fireworks.

 

Anketa

Která show se vám líbila víc?

Hlasovalo 1391 lidí.
"Podstatou celé akce je ohnivá show vytvořená co nejpřesněji do hudebního doprovodu za použití přízemních pyrotechnických efektů," dodal Hejna. Choreografové si zvolili skladbu i koncepci a podle jejich slov šlo o přátelskou hru, kdo udělá lepší show.

 

Síly to byly vyrovnané. Každá firma měla k dispozici stejný počet plamenových projektorů, každá dvě minuty času. O výherci by měli rozhodnout diváci, kteří byli na místě, i ti, kteří uvidí záznam na internetu. Hlasovat můžete i vy!

 

 

 

Za názvem akce Fire Wars (Ohnivé války) se kromě plamenové show skrývá i fakt, že jde o zápas choreografie. První dvě minuty patřily firmě MAKALU Fireworks, druhé dvě firmě PYROEFEKTY.

 

Ohnivá show firmy MAKALU Fireworks:

 

 

Ohnivá show firmy PYROEFEKTY:

 

 

Související témata:
TN.cz