Setkání

Princ Charles na panství Frogmore: Konečně viděl vnuka

Princ Charles se přijel podívat na Archiho
Zdroj: Profimedia
Téma:

Princ Charles (70) se konečně vydal na panství Frogmore, aby viděl svého vnuka. Stalo se tak až deset dní poté, co Meghan Markle (37) porodila. Nedávno šťastnou rodinku navštívila i Kate Middleton (37) s princem Williamem (36). Z blízké, královské rodiny zatím nového člena nespatřila jen jeho nevlastní babička Camilla (71).

Novorozený syn Meghan Markle a prince Harryho, Archie, se konečně dočkal dědečka. Ten se na novorozeně přijel podívat deset dní po porodu vévodkyně ze Sussexu.


Na panství Frogmore Charles zavítal až nyní, jelikož ho zdržely pracovní závazky v Německu. Tam byl i v době, když se malý Archie narodil.


Předevčírem svého synovce pro změnu navštívila Kate Middleton s princem Williamem. Jejich děti si však musí ještě počkat. Návštěva probíhala ve večerních hodinách, kdy ony musely být už dávno v posteli.


GALERIE: Archie a Charles

1
/
8
Zdroj: TV Nova
Princ Charles s manželkou Camillou na Kubě


"Předchozí týden byl velmi poklidný. Archie byl doma s maminkou a tatínkem. Potřebovali všichni trochu soukromí. Tento týden je naopak plný návštěv," uvedl odborník na královskou rodinu Omid Scobie v pořadu Good Morning America.


Podle portálu The Telegraph byla jednou z prvních návštěv, kterou na svém panství Meghan s Harrym přivítali, Lady Jane, což je starší sestra princezny Diany.

han TN.cz