Královská rodina

Princ George slaví sedmé narozeniny, Kate zveřejnila rozkošné fotky

Princ George slaví sedmé narozeniny
Zdroj: instagram.com/kensingtonroyal
Princ George má už sedm
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Publikováno 22. 7. 2020
Téma:

Princi Georgeovi je už sedm let a celá Británie slaví. Kate Middletonová u té příležitosti zveřejnila nové snímky budoucího krále, které pořídila sama. Vévodkyně je focením do rodinného alba pověstná.

Princ George oslavuje sedmé narozeniny a vévodkyně Kate se k této příležitosti tradičně pochlubila novými fotkami svého synka. Před pár dny je sama pořídila.

 

"Sdílíme nové fotky od vévodkyně z Cambridge u příležitosti sedmých narozenin prince George," zní komentář ke snímkům na instagramovém profilu Kate a prince Williama.

 

Fotky jsou dokladem, že navzdory přísným protokolárním pravidlům mají královské děti i volnost. George běžně veřejnost vídá v košilích a svetrech, tentokrát pózuje v maskáčovém tričku. Nechybí princův ikonický šibalský úsměv.

 

GALERIE: Nové fotky od vévodkyně Kate

1
/
11
Zdroj: instagram.com/kensingtonroyal
Princ George slaví sedmé narozeniny - 3

 

Princova kmotra, psycholožka Julia Samuelová, se nedávno rozpovídala o jeho povaze. "Je úžasný a velmi zábavný, ale také vztahovačný a drzý," řekla v podcastu How to Fail with Elizabeth Day s tím, že je strašná škoda, že se vnoučka nedožila lady Diana.
 

 

George je v pořadí třetím následníkem britského trůnu. Před ním je jeho dědeček princ Charles a táta William. Má dva mladší sourozence, sestru Charlotte a bratra Louise.

 

Podívejte se, jak šel čas s princem Georgem:

TN.cz