nečekané přiznání

Princ Harry se bojí o život manželky! Má strach, že zemře stejně jako Diana

Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
Lucie Krošová
Lucie Krošová
Aktualizováno 14:11
1.3. 2021 12:47
Téma:

Britský princ Harry se obává o život své manželky Meghan. V rozhovoru s americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou přiznal, že po opuštění královské rodiny má strach, aby Meghan nezemřela stejnou smrtí jako jeho matka, princezna Diana.

Rozhovor, během kterého padnou "poměrně dost šokující informace“. Tak setkání s princem Harrym a jeho manželkou hodnotí sama americká moderátorka. Rozhovor má být odvysílán 7. března na americké televizní stanici CBS, následující den pak v Británii a ze zveřejněné upoutávky je už nyní jasné, že hosté Oprah Winfreyové se dotknou hodně ožehavých témat.

 

Jedním z nich je i osud princezny Diany. "Opravdu se mi ulevilo a jsem rád, že tu sedím a mluvím s vámi s manželkou po svém boku, protože si ani nedokážu představit, jaké to muselo být, když sama procházela tímto procesem," pronesl Harry na adresu své zesnulé matky.

 

 

Diana se vzdala svých královských povinností a přišla o titul "Její královská výsost“ kvůli rozvodu s princem z Walesu v srpnu 1996. Zemřela o rok později při autonehodě v Paříži.

 

Na upoutávku k rozhovoru se podívejte zde:

 

Ačkoliv od smrti Diany uplynulo už více než dvacet let, Harryho život tato událost ovlivňuje dosud. Poté, co princ opustil královskou rodinu, se obává, aby Meghan nepostihnul stejný osud jako jeho matku. "Mou největší obavou je, že se historie bude opakovat,“ přiznal bez obalu.

 

Harry zároveň sdělil, že opustit královskou rodinu bylo pro něj i manželku neuvěřitelně těžké. Královských povinností se oba vzdali loni v březnu. Svůj krok tehdy zdůvodnili tím, že touží po svobodě a nezávislosti na veřejných financích. V současné době žijí se synem Archiem v Kalifornii a těší se na příchod druhého potomka. Oznámení radostné novinky se ale neobešlo bez velké kritiky.

 

Harry a Meghan oznámili, že čekají druhé dítě:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz