zaopatření rodiny

Princ Harry si nejspíš našel novou práci. Může vydělat i miliardy korun

Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 12. 2. 2020
Téma:

Od té doby, co se princ Harry a vévodkyně Meghan rozhodli odstoupit od královských povinností, se spekuluje, čím se vlastně bude pár živit. Zatím to vypadá, že se Harry rozhodl vrhnout na podnikání. Nejen, že se zúčastnil akce pořádané významnou bankou, ale také jednal s investiční společností Goldman Sachs. V ní by si prý mohl přijít i na miliardy korun.

Princ Harry zatím se svou ženou Meghan a synem Archiem pobývá v kanadském Vancouveru. Jelikož mu za chvíli královna odebere titul a nebude mít ani přístup k penězům od daňových poplatníků, musí si najít jinou práci.

 

Podle zdroje královské rodiny se rozhodl začít podnikat. V kontaktu by měl být od listopadu loňského roku s gigantem Goldman Sachs, informoval portál Mirror. Jedná se o investiční bankovní společnost, která se zabývá cennými papíry.

 

Pokud by s nimi začal princ Harry spolupracovat, mohl by vydělat i miliardy. "Přijde si na pořádné bohatství, ať už to bude prostřednictvím projevů nebo práce velvyslance - k jedné miliardě liber stačí jen potřesení rukou," řekl portálu Mark Borkowski, konzultant vztahů s veřejností.

 

 

Už minulý týden vystoupil princ Harry na akci sponzorované bankou v americkém Miami. Domů si pak měl odnést za proslov až 750 tisíc liber (v přepočtu přes 22 milionů korun). Více v reportáži:

 

 

 

TN.cz