Vévoda ze Sussexu

Harry slaví narozeniny. Tohle si Meghan nezasloužila, zlobí se fanoušci

Princ Harry
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
15.9. 2020 16:47
Téma:

Vévoda ze Sussexu v úterý oslavil 36. narozeniny. Na fotografiích, které členové královské rodiny sdíleli k příležitosti přání všeho nejlepšího, však chybí jeho žena Meghan. Fanoušci se domnívají, že ji "odstřihli" schválně.

K narozeninám princi Harrymu popřáli vévoda a vévodkyně z Cambridge, princ Charles se svou ženou Camillou i královna Alžběta. Na sociálních sítích sdíleli společné fotografie, na kterých však chyběla Harryho žena Meghan.

 

Fanoušci královské rodiny se shodli na tom, že vévodkyni ze Sussexu odstřihli záměrně. "Musely existovat stovky fotografií, které jste si mohli vybrat, ale rozhodli jste se zveřejnit jednu s Harrym, Williamem a Kate. Jsem si jistý, že nezahrnutí Meghan bylo úmyslné," vyjádřil se na sociálních sítích jeden z nich.

 

 

Jiní diskutující ale situaci tak černě nevidí. Všimli si totiž, že na královských přáních se obvykle vyskytuje primárně oslavenec, bez své ženy či manžela. "Jsou to narozeniny Harryho, ne Meghan. Narodil se sám a nebyl k ní připoután," podotkl jeden z přispěvatelů.

 

 

Harry se svou ženou a synem narozeniny oslaví v kalifornské Santa Barbaře, kde rodina žije. Na Sussexy poté čeká spousta práce – podepsali totiž dohodu s mediálním gigantem Netflix, která by jim měla přinést zhruba 150 milionů dolarů.

TN.cz