KRÁLOVSKÁ RODINA

Princ Harry vyhrožuje BBC právníky. Média opět lžou, tvrdí

Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan Markle
Anna Křenková
Anna Křenková
Aktualizováno 19:22
10.6. 2021 17:14
Téma:

Život britského prince Harryho a jeho manželky Meghan je stále plný otazníků. Po narození jejich dcery britská televizní společnost BBC uvedla, že Harry nepožádal svou babičku královnu Alžbětu II. o to, zda mohou novorozenou dcerku pojmenovat Lilibet. Jde o přezdívku, kterou královnu oslovují její nejbližší. Princ nařčení odmítá a stanici BBC vyhrožuje právníky.

I několik dnů poté, co světem proletěla radostná zpráva o narození dcery prince Harryho a jeho manželky Meghan, je pár stále středem pozornosti. Dcerce dali totiž jméno Lilibet Diana. Britský portál BBC Harryho nařkl, že se nedovolil u své babičky královny Alžběty, zda může dát dceři jméno Lilibet. To je přezdívka, kterou královnu oslovuje její nejbližší rodina.

 

Princ Harry ale tvrdí, že jeho babička byla vůbec první, komu zatelefonoval, když potřeboval svolení. Britská panovnice mu údajně použití jména povolila. Britský princ se nyní údajně podle deníku The Daily Mail rozhodl povolat právníky, aby své jméno ve sporu s BBC očistil.

 

Harry už oslovil advokátní kancelář Schillings, jejíž právníci ihned BBC začali vyhrožovat možnými právními kroky a zprávu o jméně dcery označili jako falešnou a klamavou. Harry a Meghan současně vydali prohlášení, ve kterém uvádí, že s královnou vše včas konzultovali.

 

Meghan a Harrymu se narodila dcera: Chladná reakce královské rodiny. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

 

 

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz