Roztomilá holčička

Princezna Charlotte šla poprvé do školky! Takhle jí to slušelo

Princezna Charlotte šla poprvé do školky
Zdroj: facebook, The Royal Family
Princeznu Charlotte v její velký den vyfotila maminka Kate

Britská princezna Charlotte šla v pondělí poprvé do školky. Doprovodila ji maminka vévodkyně Kate, která dcerku také několikrát vyfotila. Roztomilé snímky zveřejnila královská rodina na sociálních sítích.

Pro dvouletou princezničku to byl velký den. Poprvé navštívila mateřskou školu Willcocks, která se nachází nedaleko jejího domova v Kensingtonském paláci. Do školky ji odvedla vévodkyně Kate, která se pak pochlubila dvěma rozkošnými fotkami.

 

Charlotte na snímcích pózuje v tmavě červeném kabátku, na nohou má stejně barevné střevíčky. Kromě šály a hnědošedých punčoch už není zbytek outfitu vidět, vypadá to však, že princezna oblékla vínové šaty. Ve vlasech měla ladící pentli.

 

Britové se na sociální síti podivují nad tím, jak holčička za poslední dobu vyrostla. Naposledy se na veřejnosti objevila před šesti měsíci. Je také vidět, že sebevědomí jí nechybí a fotografuje se ráda.

 

 

Školka Willcocks patří k těm nejlepším v zemi. Kromě hraní se spolužáky čekají princeznu třeba i lekce poezie nebo hrnčířství. Podle zdrojů z blízkosti královské rodiny bude Charlotte do školky chodit "na plný úvazek".

 

Mateřská škola na svém webu nabízí ranní hlídání za více než čtvrt milionu korun ročně, odpolední lekce přijdou asi na 150 tisíc, píše portál Daily Mail. Charlottin starší bratr princ George navštěvuje školku typu Montessori v Norfolku.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRSNÉ NAPADENÍ: Camilla opět zaútočila na těhotnou Kate! Co jí provedla tentokrát, je vážně strašné

Muži hrozí VĚZENÍ kvůli princi Georgeovi: Čeho strašného se na královském chlapci dopustil?

epa TN.cz