FOTO UVNITŘ Krásná princeznička

FOTO: Princezna Charlotte slaví 2. narozeniny! Takhle už vyrostla!

Britská princezna Charlotte slaví narozeniny! Dívenka přišla na svět přesně před dvěma lety. Na oslavu vydala královská rodina princeznin portrét, který vyfotila její maminka a vévodkyně Kate.

Jsou to skoro dva roky, co lidé netrpělivě sledovali dveře do nemocnice, kde se měla vévodkyně Kate ukázat s novorozenou dcerkou. Charlotte vyrostla a je z ní krásná slečna, která právě dnes slaví své druhé narozeniny.

 

Tak jako před rokem vydala britská královská rodina portrét, který vyfotila sama Kate. Snímek vznikl v dubnu v areálu rodinného sídla Anmer Hall v Norfolku. Charlotte má na sobě žlutý svetřík s ovečkami a vlasy sepnuté modrou sponkou.

 

Královská rodina také poděkovala za všechna přání a vzkazy, které malá princezna dostává. Snímek způsobil ve Velké Británii doslova senzaci - rodina si totiž soukromí střeží a nechce děti vystavovat tlaku médií. Třeba Charlotte se naposledy na veřejnosti objevila loni v prosinci.

 

GALERIE: Princezna Charlotte slaví 2. narozeniny

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Princezna Charlotte - 2 roky

 

 

Někteří Britové si však začali stěžovat, že děti fotí jen Kate a ne dvorní fotografové Kensingtonského paláce. Dosud totiž platilo, že zveřejňované snímky královské rodiny jsou "podepsány" jménem nějakého světově uznávaného umělce.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz