Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.10. 2018 16:06
Ubodání v Letňanech

Záhadná sebevražda Anety znovu u soudu! Hlavní svědek ale zmizel

Aneta R - 8
Zdroj: facebook.com

Záhadná sebevražda Anety R., která se podle vyšetřovatelů před čtyřmi lety sama ubodala v bytě v pražských Letňanech, je znovu u soudu. Hlavním aktérem aktuálního sporu je libanonský podnikatel, který žaluje bulvár za údajně dehonestující článek.

Jenže to má velký háček - Ahmad Hassan I., který žalobu na portál extra.cz podal a který byl v době sebevraždy mladé dívky ve stejném bytě jako ona, podle všeho úplně zmizel z Česka a ani jeho advokát se s ním nedokáže spojit.

 

A protože soudkyně požaduje podle idnesu doplnění obžaloby, je možné, že Libanonec, který v Česku řadu let žil a podnikal, spor s bulvárním portálem prohraje. Vadilo mu například to, že o něm Extra napsalo, že bere kokain a moc dobře ví, kde drogu sehnat.

 

Soudkyně zatím jednání odročila a dala advokátovi čas, aby se s Ahmadem Hassanem I. spojil. Odklad je na několik týdnů.

 

 

Sebevražda Anety R. je jedním z nejzáhadnějších případů posledních let. Policie její smrt vyšetřovala dokonce nadvakrát a pokaždé dospěla k závěru, že se blondýnka v září 2014 v bytě v pražských Letňanech ubodala sama.

 

Pusťte si reportáž z ledna 2016:

 

 

Dívka přitom měla několik bodných ran v plicích i přímo v srdci. S oficiální verzí události se odmítla smířit matka Anety Anna, která dokonce hnala před soud pražské zdravotníky, kteří podle ní při záchraně mladé ženy pochybili. Soud ale žalobu zamítl.

 

 

Ahmad Hassan I. je v případu od začátku důležitým svědkem, protože byl v bytě, kde se Aneta R. ubodala a vše viděl. Po její smrti se údajně zhroutil.

 

112

GALERIE: Aneta R.

Zdroj: facebook.com

Aneta R - 2

Hodnocení:

pez TN.cz
Reklama