krvavé video Ach, ty ženy

Přišel domů a ona tam měla milence! Svět šílí po bitce tučňáků

Tučňák
Zdroj: Profimedia
Tučňák po lovu našel doma svou partnerku s jiným tučňákem... Ilustrační foto
Téma:

Manželka, která si našla milence. V lidském světě žádná výjimka, nicméně mimomanželské románky nejsou jen výsadou lidí. Na vlastní kůži to poznal tučňák, který se vracel zpět do svého hnízda. Když uviděl manželku s jiným partnerem, strhla se neuvěřitelná bitka, po které šílí celý internet!

Přírodovědný kanál National Geographic přidal na svůj twitterový kanál krátké video zobrazující žárlivou scénu jak z her Williama Shakespeara. Když tučňák po lovu objevil svou partnerku s jiným samcem, strhla se krvavá bitva o holý život, ženu i čest. V té "manžel“ prohrál a byl nucen se sklopenou hlavou a s ostudou před ostatními tučňáky odejít pryč.

 

 

Celý internet je ze zápletky v šoku. Na Twitteru se nyní objevují příspěvky podporující jak zostuzeného tučňáka, tak manželku a jejího nového vyvoleného. Tučňáci mají dokonce své účty, na které "píší“ ospravedlňující příspěvky.

 

 

Komentátor pořadu navíc ve videu označil "manžela“ za slabocha. To uživatele Twitteru rozbouřilo ještě víc a nad tučňákem, který prohrál, se vznesla vlna solidarity.

 

 

Na čí stranu byste se přiklonili vy? Pište nám do komentářů!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
nor TN.cz