Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

VIDEO Zvláštní světlo

Přistává UFO, báli se lidé divných záblesků! Mají snadné vysvětlení

Zdroj: YouTube.com

Sociální sítě zaplavila videa obyvatel Mexico City, kteří se domnívali, že natočili přistání mimozemské lodi. Nad městem blikalo zvláštní světlo, které údajně doprovázely podivné zvuky. Podle úřadů ale za efekt mohla porucha dvou transformátorů.

Zvláštní modré záblesky se nad předměstí Mexico City objevily v neděli večer. Světlo natočily desítky obyvatel Cuauhtemocu a záznamy zveřejnily na sociálních sítích, většinou s poznámkou o mimozemšťanech, píše portál Daily Mirror.

 

"Podivná světla na obloze nad Mexico City. Mimozemšťani přichází," napsal jeden z uživatelů k nahrávce. "Bojím se, že zemřeme," uvedl další a jiní mu dávali za pravdu. Světlo podle svědků doprovázely také podivné zvuky.

 

 

Někteří obyvatelé se ve svých komentářích obávali zničujícího zemětřesení, jako bylo to v září 2017, kdy zemřelo 370 lidí a přes 6000 bylo zraněno. Otřesy a především jejich následky provázely podobné záblesky výbuchů po celém městě.

 

Na přistání mimozemšťanů si ale zřejmě budeme muset ještě počkat. Záhadné světlo podle místních úřadů způsobila závada na dvou elektrických transformátorech, které explodovaly téměř najednou.

epa TN.cz