zásah v Německu

Přistihla je kamera: Běženci hromadně masturbovali v lázních!

Lázně Johannisbad
Zdroj: sachsen-tourismus.de
Téma:

Zatýkání masturbujících muslimů? To ani tyto historické lázně nepamatují! Běženci byli zadrženi poté, co je bezpečnostní kamery přistihly, jak se "vyprázdnili" přímo do zdejší vířivky. Nejedná se přitom o jediný případ.

Do německých historických lázní v Zwickau už noha běžence nevkročí, hlásá vedení lázní Johannisbad. Definitivní rozhodnutí padlo podle deníku Bild poté, co kamery natočily skupinu migrantů, jak masturbují ve zdejší vířivce a obtěžují ženy v sauně.

 

"Jeden ze žadatelů o azyl onanoval ve vířivce a ejakuloval přímo do vody. Všechno zachytily bezpečnostní kamery," přibližuje události v lázních Johannisbad Rainer Kallweit. Zvrhlý host byl také kvůli svému nevhodnému chování vyhozen.

 

Zanedlouho se však vrátil s kumpány a s telefonem v ruce. Do vířivky vlezli všichni a udělali si výsměšné "selfie". O den dříve tu pro změnu osm cizinců obtěžovalo ženy v sauně.

 

Policisté pachatele spojované s útoky v lázních zadrželi. Už jsou ale na svobodě.

 

 

Nejedná se o ojedinělý případ. Různé sexuální útoky - od masturbace, přes napadání dívčích šaten, až po osahávání a pokusy o znásilnění - hlásí i další lokální lázně.

 

Přístup do lázní mají zapovězený i uprchlíci v Bornheimu nedaleko Kolína nad Rýnem. Jeden syrský teenager tu totiž obtěžoval v bazénu čtyřiapadesátiletou ženu. V Mnichově zase tři syrští chlapci mladší 15ti let osahávaly dvě školačky.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODPORNÝ obchod se zoufalými lidmi! E-shop nabízí pronájem uprchlíků

Nejdelší dostřik semene nebo vagína ´vzpěračka´? Sexuální rekordy k neuvěření!

TN.cz