Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.1. 2018 07:16
rozhovor poslední chvíle

Zedníček (†27) spěchal za ženou! Kamarád popsal poslední chvíle

Nehoda Jakuba Zedníčka
Zdroj: firebrno.cz, Facebook
Tino Kratochvíl promluvil o posledních chvílích Jakuba Zedníčka.

Herec Jakub Zedníček (†27) slavil silvestra spolu se svým blízkým kamarádem Tinem Kratochvílem a když okolo deváté hodiny večer odjížděl, tvrdil, že má namířeno za svou partnerkou Lenkou. Domů už ale nedojel, na dálnici D1 v Brně ho na Nový rok srazila dodávka. Jeho kamarád o posledních chvílích mladého herce promluvil.

Herecký svět jen půl hodiny po vstupu do nového roku opustil synovec Pavla Zedníčka - Jakub. Havaroval na dálnici D1 v Brně, v osobním autě narazil do svodidel. Nehodu sice přežil, vystoupil ale z vozu a vstoupil přímo do dráhy jedoucí dodávky. Ta herce smetla.

 

Příbuzné i kolegy zpráva o jeho smrti zdrtila. Jeho kamarád a fotograf Tino Kratochvíl byl jedním z posledních lidí, kteří ho viděli živého. "My jsme se viděli dokonce ještě na silvestra... Byl u mě autem, ode mě odjížděl někdy v devět večer," řekl TV Nova.

 

Podle Kratochvíla měl Zedníček namířeno domů za svou partnerkou Lenkou. Tvrdil, že si musí uspořádat nějaké věci v rodinném životě. "A jeho maminka, myslím, že měla narozeniny - říkal," dodal.

 

17

GALERIE: Tragická nehoda na D1

Zdroj: firebrno.cz

Tragická nehoda na D1 - 3

Hodnocení:

 

Ženu zpráva o smrti syna silně poznamenala, pracuje v brněnské manželské poradně, tam ji ale teď nezastihnete (psali jsme zde). I pro Kratochvíla je nehoda Jakuba Zedníčka velmi emotivní záležitostí. "Byl to člověk, který miloval život," prohlásil.

 

 

Jakub Zedníček byl od roku 2011 členem Městského divadla v Brně, kde ztvárnil řadu rolí. Hrál tam i spolu se svou přítelkyní Lenkou Janíkovou. Páru se před devíti měsíci narodila dcerka Maya.

 

Celý rozhovor s kamarádem Jakuba Zedníčka si poslechněte zde:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrt herce Jakuba Zedníčka (†27): Neuvěřitelné, co sdílel na facebook pár dní před smrtí! Z toho mrazí

lud TN.cz