Týnuš Třešničková

Přítel popálené youtuberky poprvé promluvil! Popsal chvíle hrůzy!

Poprvé od tragické nehody v turecké restauraci promluvil přítel vážně popálené české youtuberky Týnuš Třešničkové. Popsal vypjaté dojmy z prvních chvil po incidentu a také, jak je na tom Týnuš zdravotně.

Kristýna Třešnáková alias Týnuš Třešničková vyrazila se svým přítelem Viktorem Hajíčkem na dovolenou do Turecka. Chtěli si užít příjemný večer v restauraci, místo toho skončili s popáleninami v nemocnici. Zatímco Týnuš je stále ještě v Turecku, její přítel se již vrátil zpět do České republiky.


“Byla to taková nešťastná náhoda. Na celé té situaci byly nejhorší ty první dojmy a v podstatě to, co se začalo dít po tom incidentu. Ta nejistota, jak to dopadne, jestli se nám povede se dostat do té správné nemocnice,“ popsal Hajíček, kterému se zranění po ohni na obličeji a rukou již téměř zahojila.

 

 

Ačkoliv se Hajíček již vrátil zpět do České republiky a ke své práci, snaží se Týnuš podporovat, co to jde. “Létám za ní do nemocnice každý druhý víkend, kdy s ním trávím zhruba dva až tři dny,“ řekl Hajíček.
 

Týnuš by se mohla podle něj zase brzy vrátit ke své práci a ke komunikaci s fanoušky. "Týnin obličej, který je pro ni naprosto důležitý, je už naprosto v pořádku. Je to každý den lepší a lepší, takže předpokládáme, že Vánoce a Silvestr budeme již trávit spolu v Čechách," popsal youtuberčin přítel.


 

 

rod TN.cz