Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2017 13:37
kluk nebo holka?

Růžičkova Marie exkluzivně pro TN.cz: Jména už máme!

Vladimír Růžička s přítelkyní Marií - 8
Zdroj: facebook
Vladimír Růžička s přítelkyní Marií

Bývalý hokejista a trenér Vladimír Růžička (53) čeká se svou snoubenkou Marií (28) prvního potomka. Radostnou událost oznámili na Facebooku. Budoucí maminka pro TN.cz promluvila o svém požehnaném stavu.

"Hlavně si přejeme, aby bylo miminko zdravé," prozradila Marie exkluzivně pro TN.cz. Pár se na své první miminko moc těší.

 

Nezáleží jim, jestli čekají holčičku nebo chlapečka. "Pohlaví je to nejmenší. Jména už máme vybrané, ale to si necháme pro sebe. Děti jsem měla a mám velice ráda. Nikdy jsem je ale neplánovala, až teď s Vláďou," dodala Marie. Pro Vladimíra to bude však už třetí dítě. Z prvního manželství má syna a dceru. První žena Eva však před rokem podlehla vážné nemoci.

 

112

GALERIE: Vladimír Růžička s přítelkyní Marií

Zdroj: facebook

Vladimír Růžička s přítelkyní Marií - 8

Hodnocení:

 

Budoucí maminka velkou novinku oznámila ve středu na Facebooku. "S velkou radostí bychom vám chtěli oznámit, jak jsme slíbili, že už nebudeme jen pár..... Ale budeme RODINA. Jsme velice šťastní a na miminko se oba moc těšíme," napsala Marie.

 

 

Vladimír Růžička požádal Marii o roku vloni na Vánoce. Prstýnek dal své vyvolené jako dárek pod stromeček. Růžička žije s Marií v novém domečku nedaleko Chomutova. Svatbu naplánovali na 10. června. Své ano si řeknou na barokním zámku Červený Hrádek.

has TN.cz
Reklama