Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 5. 2018
mohla si zapálit?

Přiznání Robinsonky Martiny: Jak to měla na ostrově s kouřením?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina
Zdroj: TV Nova
Vydržela Martina na ostrově nekouřit?

Zatímco v běžném životě si mohou kuřáci cigaretu zapálit, kdykoli se jim zachce, na Robinsonově ostrově to tak lehké nebylo. To poznala i Martina, která jako jedna z mála soutěžících kouří.

Pobyt na opuštěném ostrově se zdá být ideální příležitostí, jak definitivně seknout s kouřením. To si před odjezdem na Filipíny říkala i Martina, která sama o sobě tvrdí, že je spíš příležitostná kuřačka. Povedlo se jí to?

 

Mysleli jste si, že když se vyply kamery, podstrčila kuřákům produkce cigárko? Omyl. Na ostrově platil absolutní půst. "Já jsem vykouřila hodně cigaret ještě na hotelu, abych měla do zásoby," přiznala Martina. Sama o sobě tvrdí, že není na cigaretách závislá. 

 

"Když máte hlad a je vám vedro, určitě nemáte chuť na cigaretu," popsala s tím, že nekouřit pro ni bylo poměrně snadné. Úplně kouřit se jí ale přesto nepodařilo. "Pro kuřáky, kteří kouří jen tak příležitostně, se to dá vydržet. Jen jednou tam byl Filipínec, který měl ubalené obrovské cigáro, a já jsem si říkala, že jestli mi to teď bude smrdět, tak už nebudu kouřit. Jenže to strašně vonělo," vzpomínala Martina.

 

 

Nestihli jste finále Robinsonova ostrova? Celý díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama