KRÁLOVSKÁ RODINA

Královská rodina naštvala Brity. Princátka mají ve škole nefér výhody

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
David Mimra
David Mimra
22.9. 2020 11:28
Téma:

Princ William s manželkou Kate tvrdí, že pro děti chtějí normální dětství. Realita je ale trochu jiná. Britskému deníku Mirror si postěžoval jeden z rodičů, že zatímco on musí děti kvůli novým nařízením vysadit před branou školy, členové královské rodiny jezdí i nadále autem až na dvůr.

Prince George a princezna Charlotte navštěvují školu Thomase Battersea v Londýně. Jakmile prý projdou branou školy, je s nimi zacházeno jako s každým jiným žákem. S tím ale nesouhlasí jeden z rodičů. Ten tvrdí, že královská rodina porušuje pravidla.

 

Škola totiž nyní zavedla kvůli Covidu-19 zákaz vjezdu rodičů do areálu. Všichni musí své děti vysadit už před vstupní bránou. “Podle jednoho z rodičů škola zavedla řadu preventivních opatření proti Covidu-19 a rodiče nyní musí nechat děti před branami školy. Královská rodina však stále může své děti vozit až do školního areálu,“ řekla specialistka pro královská pravidla Katie Nicholl.

 

 

Toto privilegium, na které nikdo jiný nárok nemá, pravděpodobně souvisí s bezpečností malé princezny a prince. Rodina totiž všude jezdí s ochrankou. I když mají princ William a Kate chůvy a další zaměstnance, čas na odvoz a vyzvednutí dětí ze školy si prý najdou vždy. “Zatímco Kensingtonský palác nezveřejnil žádné snímky prvního dne dětí ve škole, George, který je už ve 3. ročníku a Charlotte, která je v 1. ročníku, jsou údajně nadšeni, že jsou zpátky ve škole se svými přáteli,“ uvedla pro Mirror Katie Nicholl.

 

 

Protože si Kate a William přejí, aby měly jejich děti pokud možno "normální“ dětství, ve škole Charlotte ani George nepoužívají své tituly a jsou oslovováni svými jmény.
 

TN.cz