foto + video nechutný pohled

Pro silné žaludky: Tak to dopadá, když si 20 let nečistíte zuby!

20 let si nečistil zuby
Zdroj: YouTube.com
Mladík si 20 let nečistil zuby, o 11 jich přišel.
Téma:

Napadlo vás někdy, jak by vypadaly vaše zuby, kdybyste si je delší dobu nečistili? Jediný pohled na Jaye (21) vám bude dostatečnou odpovědí. Mladík se o svůj chrup nestaral 20 let, ani nechodil k zubaři. Teď má v puse jedenáct zubních implantátů.

Zuby samá díra, kámen a zubní plak, k tomu zarudlé dásně a hrozivý zápach z úst. Taková byla ústa Jaye (21), když přišel do televizní šou Embarrasing Bodies britské veřejnoprávní televize Channel 4.

 

Jeho výrazně zanedbaný chrup šokoval nejen veřejnost, ale i samotné zubaře. Něco takového se opravdu často nevidí. Mladík se tehdy přiznal, že nikdy nebyl vedený k tomu, aby si čistil zuby a příliš mu nepomáhala ani strava plná cukru, informuje britský The Sun.

 

 

A tak není divu, že jeho chrup dopadl opravdu katastrofálně. Čím hůř jeho zuby vypadaly, tím víc se za ně styděl a nechtěl, aby je nějaký lékař viděl. Nakonec ale sebral odvahu a přihlásil se do pořadu. A právě v ten okamžik se poprvé ocitl v křesle u zubaře.

 

 

Než mohl vůbec jeho chrup zkontrolovat, musel se na zuby Jaye podívat nejprve hygienik. Ten je vyčistil a mluvil o obrovském štěstí, že Jay neměl žádné onemocnění dásní. Jak se ale potvrdilo, zuby byly v tak strašlivém stavu, že nakonec o 11 kusů přišel. Teď už má místo nich zubní implantáty.

 

 

Jay ve výsledku přišel o 11 zubů. Video není vhodné pro osoby citlivější povahy: 

 

Související témata:
lud TN.cz