hit internetu

Proč tak vážně? Lékař odrodil chlapce v kostýmu Jokera

Lékař odrodil dítě v převleku Jokera
Zdroj: facebook
Téma:

Asi nejoriginálnější porod zažil pár z Tennessee. Brittany a Justin Selphovi očekávali narození syna 5. listopadu. Jejich chlapci se však nechtělo čekat a rozhodl se, že přijde na svět přesně na Halloween. Jejich lékař se navíc ani nestihl převléknout a odrodil jejich potomka v kostýmu Jokera. Nyní je z něj hit internetu.

Mladý pár vypravil své děti do školy a vydal se do nemocnice, poté co Brittany praskla voda. K jejich velkému překvapení je ošetřující lékař čekal v kostýmu Jokera.

 

"Nemohli jsme se ubránit smíchu, když vešel do ordinace," uvedl Justin pro Daily Mirror. "Moje žena má ráda legraci a žertovala o tom, že by bylo fajn, kdyby doktor byl v kostýmu i během porodu," doplnil.

 

GALERIE: Lékař odrodil dítě v převleku Jokera

1
/
6
Zdroj: facebook, Justin Selph
Lékař odrodil dítě v převleku Jokera - 3

 

Brittany byla připravena na porod v osm hodin večer a k jejímu velkému překvapení se její přání splnilo a do ordinace skutečně vkráčel "doktor Joker".

 

Její manžel chtěl porod dokonce streamovat na sociální sítě, ale zdravotní sestry mu v tom zabránily. Sám lékař bral celou situaci sportovně a ochotně pózoval na fotkách. Na blahopřání se rodičům podepsal jako doktor Joker.

 

 

Fotka "doktora Jokera" obletěla internet a lidé po celém světě se baví na jeho účet. Někteří lidé komentují fotku s tím, že novorozený chlapec bude mít určitě v budoucnu trauma z klaunů. Jiní fotku považují za perfektní do rodinného alba.

Související témata:
kik TN.cz